Naše služby využívají tyto značky:

Festool CZ s.r.o.
Populární český výrobce ručního elektrického nářadí NAREX, dnes provozovaný pod značkou Festool, disponuje vlastním vývojem a montáží v České Lípě. Zde používá při montáži různá tvarová lůžka nebo lisovací přípravky. INOVATIQ tato lůžka nahradil tisknutými přípravky z technických plastů. FESTOOL oceňuje externí realizaci projektu na základě vstupních dat ručního nářadí a výrobu finálního lůžka na klíč a to do týdne od objednání.
www.festool.cz
Jaguar Land Rover
Výrobce osobních automobilů Land Rover Jaguar z Anglie není třeba představovat. Zajímavostí je, že jeho vozy jsou i dnes konstruovány z hliníku (duralu) a to včetně tenkých pohledových plechů. Ty jsou náchylné na poškození a proto jsou roboty velmi citlivě manipulovány. INOVATIQ svými unikátními měkkými tvarovými odložkami zajistil kvalitu těchto plechů při maximální možné rychlosti lisovací linky. JAGUAR LAND ROVER tím kromě stabilní výrobní kapacity a kvality výlisků zajistil digitalizaci výrobních prostředků – a to pro rychlou realizaci projektu i budoucí objednávky náhradních dílů.
www.jaguarlandrover.com
Bilsing Automation
Společnost Bilsing Automation se zabývá automatizací a manipulací v lisovnách plastů a plechů. Dodává vlastní vybavení provozů a zastřešuje dodávky jednotlivých projektů. INOVATIQ vyvinul 3D tisknutý produkt, který nahrazuje stávající technologie výroby odlévání pryskyřic nebo obrábění. BILSING AUTOMATION díky tomu nabízí svá řešení s kratšími dodacími termíny včetně uvedení do provozu. Koncový zákazník oceňuje integraci dodatečného nastavení každého jednotlivého dílu, čehož využívá i během sériové výroby. INOVATIQ kromě vývoje produktu dále zajišťuje jeho implementaci v projektech na klíč – tedy včetně konstrukčních prací a montáže.
www.bilsing-automation.com
TPCA
Automobilka TPCA provozuje v Kolíně lisovnu, svařovnu, lakovnu a montáž. Právě na montáži řeší rychlost a ergonomii práce, pro kterou musí zajistit odpovídajícími výrobními prostředky. INOVATIQ navrhuje montážní přípravky a dodává řešení zaručující stabilitu výrobního procesu při montáži. Implementuje Japonci oblíbené POKA-YOKE nebo vytváří přípravky k univerzálnímu použití – např. pravých a levých stran anebo naopak je barevně odlišuje. Automobilka TPCA ocenila rychlý proces prototypování s dodáním vzorků i komplexnost dodávek. INOVATIQ navrhl, vyrobil, smontoval a seřídil přípravky včetně dodání návodek na jejich použití a seřízení.
www.tpca.cz
Electropoli
Společnost  Electropoli se zabývá povrchovou úpravou automobilových, leteckých a zbrojních dílů. V oblasti průmyslového lakování vlastní několik patentů a disponuje několika technologiemi. Práškové lakování využívá jako finální pohledovou úpravu dílů, které je třeba během procesu lakování ručně maskovat. To je někdy časově velmi náročné a vyžaduje notnou dávkou zručnosti. INOVATIQ navrhl přípravky, které stabilizují proces a opakovatelnost ručního maskování. Tak lze dosáhnout stabilních výsledků i s méně zkušenou pracovní sílou. INOVATIQ dále navrhl a odvzorkoval silikonové maskovací záslepky v tomto provoze a zajistil společnosti ELECTROPOLI plynulý přechod od prototypových dílů k sériovým strojně vyráběným záslepkám pro sériové lakování. Dodávka byla realizována od návrhu po dodávku sériových dílů na klíč.
www.electropoli.cz
Železniční dodavatelská
Společnost Železniční dodavatelská je jedním z nejvýznamnějších privátních dodavatelů náhradních dílů potřebných k údržbě a opravě železničních kolejových vozidel. Pracuje s náhradními díly, které jsou často starší než půlstoletí. Výrobní dokumentace nebo výrobní postupy mohou proto chybět. INOVATIQ provedl reverzní inženýring dílů a nabídl tak realizaci již neexistujících náhradních dílů. Jinde pak pomocí vlastních postupů vedoucích k hliníkovým obrobkům realizoval vlastní modely pro volné lití hliníku. Tím rozšířil dodavatelské možnosti společnosti ŽELEZNIČNÍ DODAVATELSKÁ a to v konkurenceschopné cenové hladině a běžných dodacích termínech.
www.zeleznicni.cz