Inženýrská činnost

Zabýváme se návrhem mechanických strojních součástí, vývojem a optimalizací jednotlivých dílů i funkčních celků. Navrhujeme funkční a pokroková řešení vyráběná kombinací konvenčních a inovativních postupů. Zvolíme vhodné technické řešení i pro vás! Zpracováváme konkrétní požadavky zákazníka nebo celkový rámec jeho představ. Bez starostí, na klíč!

Vyvíjíme nové díly, optimalizujeme stávající tvar, funkci nebo mechanické vlastnosti dílů i celých sestav. Provádíme analýzu současného stavu. Odstraníme nevyhovující či zastaralé technologie. Využíváme metody konečných prvků k ověření průběhu napětí nebo topologickou optimalizaci ke zjištění vhodných tvarů. Reverzním inženýrstvím zdigitalizujeme i složité tvary dílů. Posuneme i vaše výrobní limity!

Vypracováváme výrobní dokumentaci pro obrábění, slévání nebo montáž - dle platných norem. Dodáváme výkresy a modely nebo výrobní a technologické návodky. Definujeme montážní a aplikační postupy – nic vám nebude chybět!

Máme letitou praxi v navrhování strojních součástí, managementu projektů, výroby dílů, kooperací a montáží. Celkově 28 let ve strojírenství, 5 let v aditivní výrobě – svěřte nám vaše projekty a získáte náskok před konkurencí!

Komunikujeme česky, německy a anglicky – proto se určitě domluvíme!
Naše služby využívají tyto značky: